()

لاستیک درار 4 پدال یکی از مهمترین و اصلی ترین دستگاه هایی است که برای شروع به کار یک اتو سرویس آپاراتی نیاز است که به نام های درار جا انداز، لاستیک لق کن، دستگاه دربیار جا انداز، دستگاه تیوبلس ، دستگاه لاستیک جازن، دستگاه لاستیک عوض کن، تایر درآر، چرخ درآر، دستگاه لق کن لاستیک، دستگاه لاستیک درار 3 پدال، لاستیک درار4 پدال، دستگاه 5 پدال و لاستیک درار کمرشکن، لاستیک درار تیوبلس دار ، لاستیک درار کامیونی، لاستیک درار رینگ 26، لاستیک درار سنگین، لاستیک درار لودری، لاستیک درار فوق سنگین در بازار ایران نام برده می شود.

مهمترین نوع دسته بندی لاستیک درار سواری در ایران برحسب تعداد پدال میباشد که به مدل های سه پدال و چهار پدال و پنج پدال تقسیم بندی می شود.

در این مقاله کارشناسان شرکت آریاصنعت در نظر دارند شما را با دستگاه لاستیک درار 4 پدال و انواع آن بیشتر آشنا کنند.

به طور کلی لاستیک درار چهار پدال لاستیک درار سه پدال آپشنال شده است و پدال چهارم برای اضافه شدن یک آپشن نظیر شوک تیوبلس یا کمرشکن یا هلپر به دستگاه اضافه شده است.

  • لاستیک درار چهار پدال تیوبلس دار :

کارکرد این دستگاه همانند لاستیک درار سه پدال است با این تفاوت که با توجه به اضافه شدن پدال چهارم و آپشن شوک تیوبلس به دستگاه اضافه شده است که با فشردن این پدال هوای موجود در منبعی که در پشت یا ستون دستگاه قرار گرفته است با فشار از طرف سوراخ های موجود در فک ناخنی های سینی لاستیک درار به داخل لاستیک تیوبلس رفته و لاستیک را با سرعت بالاتری باد می کند. مزیت شوک تیوبلس این است که در لاستیک هایی که لبه لاستیک حین باد زدن به لبه رینگ متصل نمی شود (خصوصا لاستیک های نو) و عملیات بادکردن لاستیک به مشکل میخورد این هوا با فشار به داخل لاستیک رفته و لاستیک بدون مشکل باد میشود.

لاستیک درار تیوبلس دار برای لاستیک فروشی ها که لاستیک های نو را بر روی رینگ قرار میدهند بسیار مناسب است.

لاستیک درار 4 پدال

  • لاستیک درار چهار پدال کمرشکن :

سه پدال اول این نوع لاستیک درار نیز همانند لاستیک درار سه پدال عمل میکنند و تفاوتشان در پدال چهارم است که این پدال باعث میشود ستون اصلی لاستیک درار و اهرم و اردکی آن به سمت عقب رفته که این آپشن کمک میکند لاستیک ها را به درون رینگ های پهن را انداخت زیرا به علت پهن بودن رینگ و لاستیک در ابتدا اردکی نمیتواند لبه لاستیک را بگیرد و لبه از اردکی بالاتر است.

لاستیک درار کمرشکن

این آپشن برای همکارانی که لاستیک ماشین های اسپرت و آفرود را جا به جا میکنند مفید است.

*لازم به ذکر است اندزه سینی لاستیک درار هم یک آپشن محسوب میشود و لاستیک درار سواری با سینی 24 و سینی 26 دو مدل از آن است*

لاستیک درار 4 پدال

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که رای میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *